Sportowa elegancja to styl, który bazuje na prostych, wygodnych i estetycznie dobranych elementach odzieży. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by tego typu stylizacjom nadać nutki ekstrawagancji poprzez dodanie oryginalnych dodatków o rockowym charakterze.

Uniwersalna katana jeansowa

katana jeansowaElementy, takie jak ćwieki czy fantazyjne emblematy z pewnością wyróżnią noszącą je osobę z tłumu. Ponadto mogą one z powodzeniem zastąpić biżuterię w stroju. Wystarczy dodać więc jeden wyróżniający się tego typu element, by zbudować niebanalną stylizację niedrogim kosztem. Rockowy styl ubioru nie jest przypisany jedynie młodym osobom. W doborze tego typu stylizacji warto zachować jednak pewien umiar. Proporcja jest tutaj niewątpliwym kluczem do odniesienia modowego tryumfu. Przesada mogłaby bowiem kojarzyć się z kiczem i tandetą. Jednak sprawne manewrowanie elementami odzieży z pogranicza grandżu i heavy metalu pozwala wciąż oscylować wokół stylu zwanego sportową elegancją. Gratką dla miłośników takich zestawień z pewnością będą dobrze skrojone jeansy z efektem sprania lub dziurami na kolanach. Jeśli dobierze się do nich estetycznie wyglądającą, wyprasowaną koszulę, to z praktycznego punktu widzenia nie ma przeciwwskazań, by tak ubranym pójść do pracy.

ciekawa katanaTo samo tyczy się doboru górnych elementów garderoby z rockowym pazurem. Nie brakuje ich choćby w sklepach oferujących jeansowe produkty. To właśnie ten materiał jest kojarzony z ekstrawaganckim stylem grunge. Do takich zestawień doskonale sprawdzi się rockowa katana jeansowa z ćwiekami. Idealnie pasuje ona zarówno do luźnych t-shirtów z zespołami, jak i koszul w kratę. Co ważne, takie ubrania mogą nosić osoby w różnym wieku niezależnie od typu sylwetki oraz wagi. Warto jednak pamiętać, że jeśli katana będzie zbyt obcisła, to nie będzie dobrze wyglądała w zestawieniu z koszulą czy bluzą założoną pod spód. Wybierając taki element, należy postawić na krój typu oversize, który nie tylko zapewni modny wygląd osobie noszącej katanę, ale także zamaskuje wszelkie ewentualne mankamenty sylwetki. Dobierając dolną część odzieży do katany z ćwiekami, należy dobrze przypatrzeć się jej zabarwieniu. Dzięki znalezieniu spodni w odpowiadającym kolorze w łatwy sposób można zbudować outfit w stylu total look, który cieszy się nieustającą popularnością wśród gwiazd i celebrytów.

Niewątpliwą zaletą jeansowych kurtek i płaszczy w rockowym wydaniu jest ich spora uniwersalność, dzięki czemu tak naprawdę pasują one do wszystkiego niezależnie od okazji czy zastanej pogody. Dobranie do nich odpowiednich jeansów w niebieskim lub czarnym odcieniu zbuduje niezwykle modną stylizację.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.patika.pl!