• Post author:
  • Post category:Uroda

Moda plus size nie oznacza wcale noszenia obszernych, luźnych ubrań. Ważąc kilka kilogramów więcej, można wyglądać równie stylowo, jak przy szczupłej sylwetce, która dominuje w mediach społecznościowych i modowych magazynach. Zwłaszcza puszyści panowie nie muszą chować się w za dużych bluzach i pulowerach ? oni także mogą prezentować się elegancko i profesjonalnie. Dress code w pracy często wywołuje panikę u panów plus size.

Koszula idealna dla puszystych

kolorowe koszule męskie dla puszystychBardzo ciężko jest znaleźć idealną koszulę, gdy ma się trochę więcej ciała. Nie jest to jednak niewykonalne zadanie. Podstawą jest odpowiednie dobranie rozmiaru. W modzie plus size nie ma miejsca na ubrania zbyt obcisłe lub zbyt luźne. Te pierwsze podkreślają wszystkie niedoskonałości sylwetki, te drugie z kolei optycznie jeszcze bardziej ją poszerzają. Puszyści panowie powinni więc idealnie znać swój rozmiar, aby kupione ubrania zapewniały pełną swobodę ruchów. W przypadku koszuli, nie powinna ona rozpinać się podczas siadania lub rozkładania ramion. Przy poszukiwaniu idealnego rozmiaru, warto zabrać ze sobą drugą osobę ? zwróci ona uwagę na rzeczy, które samodzielnie są trudne do wychwycenia. Często mówi się o tym, że panowie plus size powinni unikać kolorów i postawić na czerń lub granat.

koszule dla puszystychNie jest to jednak do końca prawda ? zwłaszcza że latem noszenie ciemnych kolorów jest bardzo męczące. Kolorowe koszule męskie dla puszystych mogą być np. jasnoróżowe, błękitne lub beżowe. Ożywi to nie tylko twarz, ale także całą stylizację. Do takiej koszuli można włożyć luźniejsze spodnie w kolorze białym, camelowym lub khaki. Ważne jest to, by nie wybierać kolorów zbyt jasnych. Neonowe lub jaskrawe koszule przyciągają uwagę sylwetki i uwydatniają każdą jej niedoskonałość. Standardowe jasne kolory są jednak mile widziane w modzie męskiej plus size. Co do materiałów, najlepiej będzie unikać bawełny i poliestru. Koszule te nie tylko wymagają noszenia podkoszulki, ale wzmagają też pocenie. Świetną opcją jest twill lub len. Wykonane z nich koszule są bardzo przewiewne i pozwalają skórze oddychać. Dodatkowo wpasowują się w dress code, a przy okazji są bardzo wygodne w noszeniu.

Męska moda plus size nie musi ograniczać się do noszenia za dużych ubrań, które wyglądają źle nawet na bardzo szczupłych osobach. Nie ma czego się wstydzić ? trzeba wykorzystać swoje atuty i tuszować niedoskonałości, a nie zakrywać zupełnie całą sylwetkę. Warto sięgnąć po ubrania, które są nie tylko dobrze dopasowane, ale także bardzo wygodne. Komfort to klucz to bycia pewnym siebie i czucia się dobrze w swoim ciele.