Osoby planujące zagęszczenie lub przedłużenie włosów często stają przed dylematem wyboru właściwej dla siebie metody. Istnieje bowiem wiele sposobów na dodanie fryzurze pożądanej objętości czy długości. Do najpopularniejszych sposobów zaliczyć można aplikację wygodnych i nieinwazyjnych tresek zwanych doczepami lub dopinkami. Są one mocowane na specjalnych silikonowych tasiemkach. Dzięki ogromnej łatwości założenia nie wymagają ingerencji fryzjerskiej, więc klientki często decydują się na samodzielne przedłużanie włosów w domu.

Atuty naturalnych doczepianych włosów clip in

kobietaSposobów na stosunkowo tanie i łatwe zmiany fryzur w obrębie ich objętości czy długości jest wiele. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji pań, które podejmują się takich czynności. Jednak wśród tak dużej różnorodności metod na czoło wysuwają się bezdyskusyjni faworyci. Można do nich zaliczyć między innymi naturalne włosy doczepiane clip in. Jest to metoda, która pozwala w szybki i nieingerujący w strukturę własnych pasm przedłużyć włosy w domu. Daje to także możliwość ich zdejmowania w dowolnym momencie bez fryzjerskiej pomocy. Jest to sposób, który pozwala stworzyć efektowne upięcia na śluby i inne ważne okazje. Największą zaletą naturalnych dopięć jest fakt, że doskonale komponują się z prawdziwymi włosami, dzięki czemu efekt jest subtelny i nie widać różnicy pomiędzy własną fryzurą a tą stworzoną z tresek.

WłosyPasma używane do specjalistycznych klipsów pochodzą od kobiet z różnych stref geograficznych, dzięki czemu cechuje je spora różnorodność. Wśród nich wybrać można zarówno włosy europejskie, jak i afrykańskie czy azjatyckie. Pozwalają one w idealny sposób zagęścić fryzurę i stworzyć z niej na przykład klasyczny kucyk, co nie byłoby w ogóle możliwe w przypadku posiadania zbyt krótkich lub cienkich włosów. Walorem takich tresek jest też fakt, że prezentują się niemal identycznie jak własne pasma, dzięki czemu doskonale komponują się z nimi i są łatwe w układaniu. Można je obecnie nabyć w internetowych lub stacjonarnych hurtowniach zajmujących się ich dystrybucją lub sprzedażą.

Naturalne pasma na klipsach i silikonie nabyć można w praktycznych zestawach po kilka sztuk, co zwykle wystarcza do przedłużenia własnych włosów. Produkt jest poddany wstępnej impregnacji, dzięki czemu dłużej zachowuje swój pierwotny wygląd, jednak pasma z powodzeniem można traktować jak własne włosy. Możliwe jest więc ich mycie, modelowanie, farbowanie i inne typy stylizacji. Odpowiednio pielęgnowane mogą posłużyć przez długi czas, zapewniając swoim użytkowniczkom spektakularny efekt w postaci unikatowej fryzury zarówno na co dzień, jak i na większe okazje.