Większość kobiet marzy o tym, by mieć długie, ładne włosy. Jednak wiele Pań narzeka na to, że ich włosy są bardzo słabe lub też wolno rosną. Co w takim przypadku można zrobić? Sposobem na uzyskanie rewelacyjnego efektu w krótkim czasie jest zdecydowanie się na przedłużanie włosów w salonie fryzjerskim.

Szybkie i estetyczne przedłużanie włosów

przedłużanie włosów Obecnie oferowanych jest wiele metod przedłużania, zarówno tymczasowych, jak i trwałych. Żeby szybko wydłużyć czy zagęścić włosy można zastosować doczepki, czyli pasma włosów mocowane dzięki systemowi clip-in. Doczepki przyczepia się przy skórze głowy, zazwyczaj pod wierzchnią warstwą włosów, by nie było widać łączenia. Takie doczepki sprawdzają się wtedy, kiedy chcemy mieć piękną fryzurę na jednorazowe wyjście, na przykład na przyjęcie, czy wesele. Nieco bardziej zaawansowaną metodą przedłużania jest metoda kanapkowa. Tutaj pasma włosów nie doczepia się, a przykleja blisko skalpu. Taśma jest bezbarwna, zatem niewidoczna, a same włosy dobrze się układają. Taki zabieg nie trwa długo, a pozwala na różne możliwości stylizacji włosów. Najbardziej polecana metoda to zabieg z wykorzystaniem keratyny, czyli metoda na ciepło. Dodatkowe pasma włosów są pod wpływem temperatury sklejane z włosami naturalnymi, nie widać łączenia, nie ma taśm, ani dopinek.

przedłużanie włosów W ten sposób uzyskuje się najbardziej estetyczny i zbliżony do naturalnego efekt, który utrzymuje się przed wiele miesięcy. Włosy tak przedłużane można farbować, a także bez problemów układać. Z nowoczesnych metod warto wyróżnić przedłużanie na mikroringach oraz metody ultradźwiękowe. Mikroringi mają po kilka milimetrów średnicy i są wykonywane z lekkich stopów metali. Pasma dodatkowe są nimi łączone z pasmami naturalnymi. Ta metoda szczególnie dobrze się sprawdzi u kobiet, które nie tyle chcą przedłużyć włosy, co je zagęścić, sprawić, że będą wyglądały na dłuższe. Mało który fryzjer oferuje takie przedłużanie włosów w Warszawie, ze względu na to, że przeprowadzenie zabiegu jest trudne. Metoda ultradźwiękowa jest bardzo bezpieczna i nie niszczy włosów. Tu kosmki są ,,zgrzewane? falami ultradźwiękowymi, a łączenia także są niewidoczne. Włosy można dowolnie modelować i farbować, ale wadą metody jest jej wysoka cena oraz długi czas trwania zabiegu.

Reasumując, przedłużanie włosów to zabieg, dzięki któremu każda kobieta może się pochwalić gęstymi i długimi włosami. Wielość metod przedłużania pozwala na dobranie tej najlepszej dla naszych włosów i do zapotrzebowania. Są metody ,,doraźne?, na jeden wieczór i takie których efekty utrzymują się nawet przez sześć miesięcy.