Choć moda zmienia się co roku, latem do salonów kosmetycznych, które specjalizują się w stylizacji paznokci, wracają neonowe kolory. W tym roku zdecydowanie królowały zarówno minimalistyczne wzory, jak i te pełne szaleństwa. Co pojawiało się na paznokciach kobiet najczęściej?

Neony na paznokciach

Sezon letni rozpieszczał wszystkie klientki, które postanowiły skorzystać z usług salonów kosmetycznych. Wiele z nich decydowało się nie tylko na klasyczne pastelowe kolory, frencz lub sprawdzone już przez nie wzory, ale także postanowiło pokusić się, by sprawdzić lakier hybrydowy neonowy na lato. Najmodniejsze stały się oczywiście róże i pomarańcze, które w połączeniu z delikatną bielą i pastelowymi odcieniami wyglądały bardzo szykownie i nowocześnie. Najmodniejszym wzorem tego sezonu stały się fale i linie, które wypromowane zostały przez instagramowe influencerki. To zdobienie spodobało się tym paniom, które są fankami szalonych wzorów oraz tym, które uwielbiają minimalizm. Paznokcie te mogą wyglądać jednocześnie elegancko, jak i bardzo młodzieżowo ? wszystko zależy od kolorów, na które się zdecydujemy. Dla doświadczonych stylistek, taki wzór będzie bardzo łatwy do wykonania, ponieważ wystarczy kilka ruchów cienkim pędzelkiem i gotowe.

Nietypowym rozwiązaniem stał się także tzw. Frencz 2.0, czyli połączenie ponadczasowej klasyki z najnowszymi trendami. Bardzo popularne stały się neonowe zakończenia frencza, która wygląda bardzo elegancko, mimo nowatorskiego rozwiązania. Grubość linii uzależniona jest od preferencji klientki. Może być bardzo cienka, a także naprawdę gruba. Oryginalnego looku dodaje także identyczna kreska namalowana przy skórkach. Kolejnym bardzo popularnym i znanym już motywem jest ombre, które pozwala na połączenie co najmniej dwóch kolorów, które wyglądają zjawiskowo i wciąż oryginalnie, a jeśli naniesie się na nie jakiś letni wzór, np. palmę, słońce lub doda stylowe fale i kreski, możemy stworzyć kompozycję, która jest bardzo modna i spodoba się każdemu. Mleczne kolory ze zwierzęcymi wzorami to delikatność i drapieżny akcent w jednym. Jest to niecodzienne połączenie, które zaskakuje, a dodanie do tego kolorów neonowych tworzy letnią stylizację. Letnie paznokcie hybrydowe potrafią zaskoczyć. Są nie tylko bardzo ładne, ale i oryginalne, ponieważ w nowy sposób wykorzystują znane już wcześniej wzory. Chcąc nadążyć za letnimi trendami, warto skonsultować swój wybór ze stylistką, która doradzi i spełni nasze oczekiwania. Nie bójmy się eksperymentować i mówić o tym, co rzeczywiście nam się podoba.

Po takie właśnie lakiery zapraszamy na www.lafemme.pl.