• Post author:
  • Post category:Kosmetyki

Kosmetyki Dottore to seria profesjonalnych produktów, których skład i formuła zostały dokładnie opracowane przez lekarza i dostosowane do wybranych problemów skórnych. Kosmetyki te pomagają przeciwdziałać procesom starzenia, nawilżają i regenerują skórę, a także zmniejszają zaczerwienienie i pękające naczynka, jak to robi seria Rossatore.

Zalety kosmetyków Dottore

naturalne kosmetykiWychodząc naprzeciw osobom ze skórą skłonną do zaczerwienienia, pękających naczynek, a także trądziku różowatego, marka Dottore przygotowała specjalną linię kosmetyków Rossatore mającą na celu zmniejszenie nadmiernej reaktywności skóry oraz przywrócenie jej naturalnego kolorytu. W serii Dottore Rossatore znajdują się: krem do twarzy na dzień i na noc, kojąca maska oraz delikatny peeling enzymatyczny. Produkty te swoją skuteczność zawdzięczają wyjątkowej formule, opartej na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych. Skutecznie zmniejszają one nadreaktywność skóry, działają kojąco, przeciwzapalnie oraz wzmacniają naturalny płaszcz ochronny. Dzięki uwzględnionej w kremie dziennym technologii blur mającej za zadanie rozpraszanie światła, skóra odzyskuje zdrowy i wyrównany koloryt. Krem nocny, dzięki zastosowaniu innowacyjnych kwasów doskonale łagodzi stany zapalne oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka. Dodatkowo krem na noc przyspiesza wymianę komórkową skóry.

tanie sklepy internetowe z kosmetykamiMaska z serii Rossatore ma delikatną, kremową formułę. Świetnie łagodzi zaczerwienienia i stany zapalne wywołane stresem, a także rumień skóry. Koi, nawilża i odbudowuje barierę ochronną skóry. Enzymatyczny peeling z kolei doskonale sprawdza się nawet przy najbardziej wrażliwej i delikatnej skórze, wymagającej głębszego oczyszczania. Swoje właściwości zawdzięcza substancji aktywnej, jaką są enzymy z grejpfruta, które przyspieszają wymianę komórkową, a także regulują grubość warstwy rogowej. Produkt ten dodatkowo nawilża i głęboko odżywia skórę. Wszystkie kosmetyki z serii Rossatore swoje właściwości zawdzięczają starannie opracowanym i dobranym składom. Można w nich znaleźć dobroczynne właściwości cytryńca chińskiego, odpowiedzialnego za zmniejszanie stanów zapalnych i redukcję zaczerwienienia, kwas szikimowy, wpływający na skład sebum oraz działający antybakteryjnie, a także występującą naturalnie w ananasie brumelinę, która ma działanie delikatnie złuszczające, przyspieszające gojenie oraz łagodzące stany zapalne.

Seria kosmetyków Rossatore to ratunek dla osób borykających się z problem zaczerwienienia skóry, a także trądziku różowatego. Składy tych produktów zostały dokładnie dobrane, przeanalizowane i przebadane, aby jak najbardziej skutecznie przeciwdziałały powstawaniu nieestetycznych pajączków na skórze. Zastosowane zostały w nich naturalne enzymy i nowoczesne technologie, które sprawiają, że produkt cieszy się bardzo dużą popularnością.

więcej informacji – empiriaspa.pl