• Post author:
  • Post category:Uroda

Lasery są często wykorzystywane przez kosmetyczki. Pozwalają na trwałe usuwanie owłosienia, redukcję przebarwień i blizn, a także na zmniejszenie pękających naczynek. Zabiegi laserowe nie należą do najtańszych, jednak są często wybierane przez kobiety, ze względu na ich wysoką skuteczność. Dlatego też w każdym gabinecie kosmetycznym powinny znaleźć się urządzenia laserowe. Co warto o nich wiedzieć?

Oferta na wynajem laserów

wypożyczalnia laserówPierwsza kwestia to cena urządzenia. Zabiegi laserowe nie są tanie, ale sam sprzęt również nie. Dlatego też warto sprawdzić ofertę jaką ma polecana wypożyczalnia laserów. Wypożyczając sprzęt można sporo zaoszczędzić. To doskonała opcja dla kosmetyczek, które chcą przetestować sprzęt przed zakupem lub też rzadko wykonują takie zabiegi i nie opłaca się im kupować depilatora na stałe. W wypożyczalni na pewno można uzyskać szczegółowe informacje dotyczące każdego sprzętu, skorzystać z pomocy doradców, dzięki czemu zwiększy się własny zasób wiedzy i będzie się wiedziało dokładnie jaki depilator będzie najlepszy. Często klientki też dopytują czego nie powinny robić przed i po zabiegu, jakie są przeciwwskazania do depilacji laserowej, czy ile się utrzymują efekty. W wypożyczalni na pewno będą wiedzieli co odpowiedzieć. Dodatkowo wypożyczalnia może organizować szkolenia z zakresu obsługi sprzętu, szczególnie jeśli na rynek weszły nowoczesne urządzenia nowej generacji, powszechnie nieznane wśród kosmetyczek.

wypożyczalnia laserówTo jednak nie wszystkie usługi związane z laserami kosmetycznymi. Warto zapoznać się też z ofertą napraw urządzeń laserowych. Popularna jest między innymi kalibracja i wymiana głowic. Głowica w laserze jest najważniejsza, to ona ,,strzela? wiązkami laserowymi. Z czasem moc lasera może słabnąć, więc zabieg z jego wykorzystaniem nie będzie stuprocentowo skuteczny. Zwykle żywotność głowic oceniana jest nie według miesięcy, ale według ilości przeprowadzanych zabiegów. Zatem urządzenie może dobrze działać przez pół roku, jak i przez dwa lata. Wymiana samej głowicy jest także oczywiście o wiele tańsza niż zakup całego urządzenia. Ponadto do wielu urządzeń można dołączać różne głowice. Na przykład są głowice małe do twarzy i duże do ciała. Często producenci tworzą nowe głowice kompatybilne ze starszym sprzętem, co pozwala na dalsze oszczędności.

Z pewnością każdy gabinet kosmetyczny musi posiadać urządzenia służące do zabiegów laserowych. Przydają się one przy depilacji, usuwaniu tatuaży i blizn, a także przy redukcji pajączków i popękanych naczynek. Warto korzystać z usług związanych z laserami, takimi jak wypożyczanie laserów, kalibracja głowic czy szkolenia sprzętowe.