Wiele kobiet nie może dla siebie znaleźć dobrej torebki do noszenia na co dzień. Z tymi eleganckimi, kopertówkami i innymi, sprawa jest prostsza. Mają być niewielkie, pomieścić ledwie kilka rzeczy. Noszone są okazjonalnie, zatem nie będą się niszczyły, nawet jeśli materiał nie jest najlepszej jakości.

Modne torebki

pojemna torebka Na jednym czy drugim przyjęciu torebka też się raczej nie zaplami, czy nie rozedrze. Jeden model może służyć przez wiele lat. Z torebkami noszowymi na co dzień, do pracy czy biura, jak również zabieranymi w podróż, sprawa jest nieco inna. Powinny być wytrzymałe, pojemne, praktyczne w noszeniu. Estetyka również ma znaczenie, bo nikt nie chce nosić brzydkiej torebki, jednak nie musi być ona tak elegancka i luksusowa jak kopertówki na przyjęcia. Co zatem warto wybrać w tej kwestii? Doskonałym rozwiązaniem będzie pojemna torebka silikonowa Jelly. Torebka wykonana z silikonu jest dosyć sztywna i ma grube ścianki. Nie będzie się odkształcać, wgniatać, ani rozciągać jak torebki z materiału. Silikon jest gładki, przyjemny w dotyku, nieszorstki. Torebkę silikonową można wrzucić nawet do luku samolotowego, na półkę w pociągu, czy gdzie indziej bez obaw, że coś jej się stanie. W dodatku sztywna torebka doskonale chroni zawartość, czyli to co mamy cennego w środku. Jedzenie się nam nie zgniecie, a na wszystko znajdzie się miejsce.

duża torebka W dodatku jeśli na torebce zobaczymy zarysowania, czy zabrudzenia to łatwo można je usunąć. Torebkę można być wilgotną szmatką, wrzucić pod prysznic, a nawet dezynfekować, co bardzo ważne w okresie pandemii. Przy zachowaniu należytej ostrożności można je nawet lekko przeprasować. Na torebkę kładzie się np. ściereczkę i na chwilę przykłada żelazko, co sprawi, że drobne zarysowania znikną bez śladu. Warto zaznaczyć też, że to torebki wodoodporne. W okresie deszczowym nic im się nie stanie, a jeśli coś nam się w środku rozleje to, wytrzemy to ściereczką i już. Nic nie zamoknie i nie nasiąknie nieprzyjemnym zapachem. Ostatnią zaletą torebek Jelly jest możliwość ich personalizacji. Zamiast tradycyjnego materiałowego wkładu i jasnych lin można wykorzystać łańcuchy, skórzane uchwyty, czy uszyć sobie wkład miękki z mikrofibry, czy sztywny z jeansu. Dzięki temu torebka będzie jedyna w swoim rodzaju!

Zdecydowanie warto inwestować w torebki Jelly. Są modne, ładne, praktyczne. Nie niszczą się, można je dokładnie i szybko wyczyścić, a także dają wiele możliwości personalizacji. Mając taką torebkę, każda kobieta będzie mogła stworzyć niepowtarzalne stylizacje codzienne.